Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Bahçeşehir kombi servisi

25.04.2016
8.772
Bahçeşehir kombi servisi

Bahçeşehir kombi servisi Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımız birçok anlamda kolaylaşmıştır. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerden biri de hiç şüphesiz günümüzün en büyük ve en çok kullanılan ısınma eşyası kombilerdir. Bahçeşehir kombi servisi Kombi sayesinde artık odun, kömür gibi dertlerden kurtularak oldukça temiz ve kolay bir şekilde doğalgaz ile ısınmamızı ve duş almamızı sağlamaktayız. Kombi borular ve petekler yardımı ile evinizin her odasını ısıtmakta ve istediğiniz odanın peteğini kapattığınız takdirde ısıtmayı da durdurmaktadır. Aynı zamanda derecesini de yine kendiniz ayarlayarak odanızın sıcaklığını kendiniz belirleyebildiğiniz için oldukça avantajlıdır.

Kombi kullanan bireylerin genellikle şikâyetleri arasında ısınma problemleri ya da daha fazla fatura ödeme sorunları yer almaktadır. Elbette ki bu sorunlar, aslında gayet normal olarak, kullanılan kombilerin bakımlarının düzenli olarak yapılmamasından kaynaklı olmaktadır. Eğer ki bir kullanıcı, ısınma sorunlarını yaşamak istemiyor ve daha fazla faturalar ile karşılaşmak istemiyorsa, düzenli olarak kombi bakımlarını yaptırması gerekmektedir. Bahsettiğimiz bu bakımlar ise, profesyonel Bahçeşehir Kombi Servisi kapsamında gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.

Bahçeşehir Kombi Servisi

Yukarıda İstanbul semtleri arasında yer alan bahçeşehir bölgesinde servislerin bulunduğundan bahsetmiştik. Aslında, neredeyse tüm İstanbul semtlerinde profesyonel kombi servislerine ulaşabilmekte mümkündür. Bu konuda servis profesyonelleri ile görüşerek, hangi bölgelerde bulunduğu hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra site üzerinde bahsedilmiş olan diğer semtlere de göz atarak, Bahçeşehir Kombi Servisi nin yanı sıra diğer servislere de ulaşabilirsiniz.

Verilen hizmetler nelerdir?

Genel olarak yukarıda bahsettiğimiz gibi, ısınma problemlerinde destek alabilmek mümkündür. Isınma problemleri, tesisatta tıkanıklık ya da filtrelerin ömrünün yitirilmesinden kaynaklı olabilmektedir. Bunun yanı sıra, kombi hiç çalışmıyor da olabilir. Bu konularda sizlere Bahçeşehir Kombi Servisi teknik destek hizmetlerini sunarak yardımcı olabilecektir.

Su mu sızdırıyor?

Aslında kullanımını bilmeyen bireylerin karşılaştığı problemlerin birisi de, kombi cihazlarının su akıtmasıdır. Su akma durumu, su debisinin ayarlanmasından kaynaklı olmaktadır. Yeteri kadar su var ve daha fazlası olması durumunda normal olarak su sızdırma durumu ortaya çıkacaktır. Hava tahliye arızaları, genleşme sorunları ve diğer tesisatların yıpranmasından kaynaklı ortaya çıkan sorunlar, bu duruma neden olabilecektir. Eğer ki sizler kendi imkânlarınız ile su barını ayarladıktan sonra da aynı şekilde sızdırma gerçekleşiyorsa, bir an önce profesyonel servis ile iletişime geçmeniz öneriler arasındadır.

Firmamız her türlü markanın Bahçeşehir kombi servisi hizmeti de vermektedir. Bu sektörde en önemli markanın profesyonel bayisi olan firmamız, satış sonrasındaki hizmetlerle yıllardır tüketicinin güvenini kazanmıştır.

Bahçeşehir kombi servisi çalışanları, yapılan çalışmalarda üstün başarı ve müşteri memnuniyeti parolasıyla hareket etmektedir. Bizi tercih edenlere kredi kartı ile kapıda ödeme imkânı sunan kurumumuz, mega kentin her iki yakasında da aktif olarak görev almaktadır.

Sizde Bahçeşehir kombi servise iletişime geçip cihazınızın tüm bakım, montaj ve arıza giderme işlemlerini profesyonel adımlar eşliğinde sonuca ulaştırma imkanı bulabilrsiniz.

Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de bazı arızalar yaşanmaktadır. Bu arızalar arasında en sık görülenler ise şunlardır:

  • Kombiniz çok ses çıkardığı için gürültü yapıyor olabilir.
  • Kombiniz veya petekleriniz su akıtıyor olabilir.
  • Petekleriniz sıcak suyu çalıştırdığınızda çok ısınıyor olabilir.
  • Kombi çalıştırdığınız anda patlamalı yanıyor olabilir.
  • Kombinizden sıcak su gelmiyor olabilir.
  • Kombi petekleri ısıtmıyor olabilir.

Bunun gibi daha birçok görülen sorunlarda ilk başvuracağımız yer ise hiç şüphesiz Bahçeşehir Kombi Servisi olmalıdır. İstanbul’un bahçeşehir veya yakınlarında oturan birçok kullanan müşterisinin kolaylıkla ulaşabildiği profesyonel servisimiz parça değişimi, bakım ve onarım gibi birçok işin üstesinden gelmektedir. Ayrıca profesyonel çalışanları kombinizin tün parçalarını yeterince tanıdığı için herhangi bir sorun çıkarmadan kolaylıkla çözüme ulaştıracaktır.

Neden iyi servis seçilmeli?

En iyi servisler kombinizin üretiminin yapıldığı markalara ait birer şube oldukları için kombiniz hakkında en doğru ve uzman bilgiye sahip olan profesyonel personel bulundurmaktadır. Tüm profesyonel servislerde olduğu gibi Bahçeşehir Kombi Servisi de müşteri danışma hattına sahiptir. Sadece telefon ile aramanız takdirde ücretsiz arıza tespiti yapabilir, bunun yanı sıra evinize gelerek bakım onarım yapabilmektedir.

Piyasanın oldukça kötü ve güvensiz olduğu şu günlerde herhangi bir kombi ustasını çağırdığınız parçalarınızın değişimini orijinal parçalarla yapmadığı takdirde kombiniz arıza yapmaya devam edecek siz sürekli mağdur kalabileceksiniz. Bu yüzden kombi tamirleriniz için en doğru adresiniz kendi profesyonel servisi olan Bahçeşehir Kombi Servisi olmalıdır.

Bahçeşehir kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına yıllardır kendini geliştirmiş bir firma olmamız yanı sıra sizlere en iyi desteği sorunlarınızı problemsiz bir şekilde çözülmesi adına sizlere en iyi şekilde en iyisini sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize yıllardır sunduğumuz hizmetten gurur duymaktayız . sizleri mağdur etmeden bizleri buralara kadar getiren sizlere minnettarımızı borç bildik ve en iyi profesyonel ekip arkadaşlarımızı sizler için en iyi şekilde geliştirdik. En iyi eğitimleri sizlere yönelik vererek onların sizlere daha iyi iş performansı gösterebilmesi adına eğitimden geçirilmiştir .

Bahçeşehir kombi servisi olarak siz müşterilerimizin kombiları soğutmuyor su akıtıyor ve ya ısıtmıyor çalışmıyor ise bizleri arayarak sizlere destek çıkarmamızı sağlayabilirsiniz .

Güler güzlü kadromuz ile birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vererek sizleri memnun etmek adına sizlere yönlendirmektir amacımız . çağrı merkezimizi arayarak iletişim ve adres bilgilerinizi bırakarak sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirisiniz.

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: