Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Kombi Bakımı

25.04.2016
7.206
Kombi Bakımı

Kombi Bakımı uzun yıllar kullanılmak üzere tasarlanmış cihazlardır.Ancak zamanla içerisinde suyun basıncan dolayı,elektrik akımından dolayı ve buna benzer bir çok faktörden kaynaklı olarak kombiler arızanmaktadır. Berk Teknik Servis olarak sizlere periyodik olarak en iyi hizmeti sunmaktayız.

Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de bazı arızalar yaşanmaktadır. Bu arızalar arasında en sık görülenler ise şunlardır:

  • Kombiniz çok ses çıkardığı için gürültü yapıyor olabilir.
  • Kombiniz veya petekleriniz su akıtıyor olabilir.
  • Petekleriniz sıcak suyu çalıştırdığınızda çok ısınıyor olabilir.
  • Kombi çalıştırdığınız anda patlamalı yanıyor olabilir.
  • Kombinizden sıcak su gelmiyor olabilir.
  • Kombi petekleri ısıtmıyor olabilir.

Bunun gibi daha birçok görülen sorunlarda ilk başvuracağımız yer ise hiç şüphesiz Kombi Servisi olmalıdır. İstanbul’un her tarafına veya yakınlarında oturan birçok kullanan müşterisinin kolaylıkla ulaşabildiği profesyonel servisimiz parça değişimi, bakım ve onarım gibi birçok işin üstesinden gelmektedir. Ayrıca profesyonel çalışanları kombinizin tün parçalarını yeterince tanıdığı için herhangi bir sorun çıkarmadan kolaylıkla çözüme ulaştıracaktır.

Neden iyi servis seçilmeli?

En iyi servisler kombinizin üretiminin yapıldığı markalara ait birer şube oldukları için kombiniz hakkında en doğru ve uzman bilgiye sahip olan profesyonel personel bulundurmaktadır. Tüm profesyonel servislerde olduğu gibi  kombi bakımıda müşteri danışma hattına sahiptir. Sadece telefon ile aramanız takdirde ücretsiz arıza tespiti yapabilir, bunun yanı sıra evinize gelerek bakım onarım yapabilmektedir.

Kombiniz çöp olmasın zamanında rutin bakımları yaptırın.

Kombi bakımında kampanya

Kombi bakımlarımız en uygun fiyat koşulları ile sizlere çok hızlı destek sunarak sizlerin 100% memnuniyetini sağlamaktayız.Sizlere mükkemmel bir hizmet sunabilmemiz için hemen satış – destek ekibimize ulaşın cazip fiyatlardan yararlanın.Fiyatlarımız kombilerinizdeki sorun özelliğine göre değişmektedir fakat  bu fiyatlar  piyasanın en düşük fiyatları arasındadır.Sizde uygun fiyatlarımızdan yararlanmak  istiyorsanız 0212 689 64 86 nolu telefonu araya bilirsiniz.

Yanlış kombi bakımı Arıza yapar

Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe  gerektirir.Berk Teknik Servis olarak Kombinizin kış bakımını Uzman ve tecrübeli kişilere yaptırmanızı ,aksi takdirde size başka arızalar olarak geri döneceğini belirtmek isteriz.

 

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: