Sosyal Medyada Biz}

Güngören kombi Servisi

Güngören kombi Servisi

Güngören Kombi Servisi Eski yıllara baktığımızda genel olarak merkezi ısınma sitemleri tercihler arasında yer alıyordu. Bu durum da maalesef her bölgede doğal gaz alt yapısının bulunmamasından kaynaklı ortaya çıkmıştır. Fakat artık günümüzde, neredeyse tüm Türkiye’de doğal gaz alt yapısının oluşturulması ile birlikte, bireysel ısınma sistemleri arasında yer alan kombi sistemleri kurularak, en temiz ve en güzel ısınma gerçekleştirilmektedir. Fakat kombi sistemleri, maddi değerleri yüksek olan, bakımları düzenli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken sistemlerdendir.  Bu durumdan kaynaklı olarak, yer yıl belirli periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. İstanbul Güngören’de yaşayanlar için, Güngören Kombi Servisi bu konuda müşterilerine yardımcı olacaktır.

Güngören Kombi Servisi Yetkili servis seçimi

Bildiğiniz gibi, kombi sistemleri, maddi değerleri oldukça yüksek sistemlerdendir. Bu sebepten dolayı, bakım ve tamir işlemleri her zaman profesyonel servisleri tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi taktirde, işinde uzman olmayan her hangi bir kombi servisi ile daha ciddi hasarlar ve maddi kayıplar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra, sızdırmazlık kontrollerinin yapılmaması da sizlerin sağlığını ciddi tehlikelere atabileceğinden dolayı, Güngören Kombi Servisi ile görüşmek, diğer yetkisi olmayan servisler ile görüşmekten daha faydalı olabilecektir.

Teknik hizmet içeriği

Kombilerde bakımı ve temizliği yapılması gereken konular şunlardır denilebilir.

 • Cihazın genel temizliği
 • Tesisat içerisinde tıkanıklık tespiti
 • Pislik tutucuların temizliği
 • Filtre temizliği
 • Sızdırmazlık kontrolü
 • Brülör temizliği
 • Ateşleme elektrotlarının kontrolleri
 • Elektriksel aksam kontrolleri

Genel olarak bunlar teknik destek hizmetleri arasında yer almaktadır. Elbette ki diğer sorunlarda da Güngören Kombi Servisi sizlere farklı hizmetler sunarak, sorunlarınızı ortadan kaldırabilecektir. Sizlerde eğer, kombi sistemlerinizin yıllık bakımlarını geciktirdiyseniz, çok fazla maddi kayıplar ortaya çıkmadan önce, teknik servisler ile iletişime geçebilirsiniz.

Güngören kombi Servisi ile cihazınızın performansını yükseltebilir, ömrünü uzatabilir ve gelecekte oluşabilecek arızaların önüne geçebilirsiniz. Müşterilerinedaikın kombi bakım, montaj ve arıza çözümleme hizmeti veren servisimiz günün her saati hizmet vermektedir.

Güngören kombi Servisi olarak İstanbul’un tüm noktalarında aktif olarak görev alan servisimiz oldukça geniş bir hizmet ağına sahiptir.

GÜNGÖREN KOMBİ SERVİSİ BAKIMININ ÖNEMİ

 • Güngören kombi Servisi alınmadığı takdirde sağlıksız bir ortam oluşmaktadır.
 • Huzurlu ve ferah bir ortama kavuşmak içindaikın kombi bakımı yaptırmanız gerekmektedir.
 • Kötü koku, polen ve arızalardan kurtulmak için periyodik bakımlar yaptırmanız gerekmektedir.
 • Güngören kombi Servisi yaptırılır ise enerji tasarrufu oluşur ve kabarık faturalardan kurtulabilirsiniz.
25 Nisan 2016
617 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

%d blogcu bunu beğendi:
:)