Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Ferroli kombi servisi

25.04.2016
5.573
Ferroli kombi servisi

Ferroli kombi servisi olarak verdiğimiz yaygın hizmeti ağı ile İstanbul’daki tüm ilçe ve semtlere ulaşım sağlamaktayız. Ferroli kombi servisleri cihazınızda oluşan tüm arızalara en kısa zaman ve uygun fiyat garantisi ile müdahale etmektedir. Alacağınız hizmet ise ferroli servisi tarafından 1 yıllık garanti kapsamına alınmaktadır.

Firmamızın verdiği hizmetler arasında ferroli servisleri, kombi bakımı, montajı, cihazı arıza tespiti ve onarımı gibi konular bulunmaktadır. Hayatınızın önemli bir bölümünde size yardımcı olan kombinin gelecekte başınıza uğraşılmazı sor sorunlar oluşturmaması için ferroli kombi servisi ile iletişime geçerek her yıl bakımlarını yaptırmanız gerekmektedir. Aksi halde oluşabilecek sürpriz sorunlar size kışın ortasında kabarık faturalarla geri dönüş olacaktır.

Ferroli kombi servisleri başta Ümraniye, Avcılar, Maltepe olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ulaşabilecek geniş bir servis ağına sahiptir. Isı ve ısınma sistemleri konusunda kazanılan tecrübe  ve deneyimin ferroli servisi elemanlarında büyük bir önem taşıdığını bilmenizi isterim.

Firmamız, müşterilerin haftanın tüm günlerinde ulaşabilmesi için internet üzerinden online talep formunu aktif hale getirmiştir. Bu sayede ferroli servisleri ile iletişime geçip kombinizde oluşan arızaları kısa sürede bize bildirmiş olacaksınız.

Arıza oluşumu başlamadan tedbir almak isterseniz ise firmamızın ferroli kombi bakım servisini kullanmanız gerekmektedir. Çünkü yılda 2 defa ürüne bakım yapılmaz ise hem ilerde büyük sorunlar oluşmakta hem de kışın cihaz kabarık faturalarla geri dönüş yapmaktadır.

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: