Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Protherm kombi servisi

25.04.2016
5.560
Protherm kombi servisi

Protherm kombi servisi cihazınızdaki arızaların giderilmesinde size bir telefon kadar yakın olan profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır. Protherm kombi servisleri müşterilerin beklentilerini dikkate almakta ve bu doğrultuda çalışmalar sunmaktayız. Bu yüzden yapılan işlerde 1 yıllık garanti sunulmaktadır.

Katıldıkları eğitimler sonucu kendisini her geçen gün daha da geliştiren protherm servisi çalışanları bilgilerini güncellemekte ve teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine en doğru hizmeti yansıtmaktadır.

Firmamız aracılığı ile protherm servisleri, montajı ve arıza giderme hizmetleri verilmektedir.

Cihazınızın periyodik bakımları yapılmadığı takdirde hem arızalar oluşmakta hem de kış aylarında yüksek faturalar ile karşılaşılmaktadır. Bu yüzden bakımlar aksatılmamalıdır. Protherm kombi servisisize bu hizmeti uzun yıllardır profesyonel ve kaliteli bir biçimde ulaştırmaktadır.

Müşterilerin memnuniyeti açısından protherm kombi servisleri kolaylıklar sağlamaktadır. Bunların başlıcaları şu şekildedir; İstanbul geneli hizmet, günün her saati ulaşabileceğiniz online talep formu ve kredi kartı ile kapıda ödeme imkanı. Böylece protherm servisi müşterilerin güvenini kazanmaktadır.

Firmamız İstanbul’un en büyük ilçelerinin yanı sıra diğer tüm ilçe ve semtlere hizmet ulaştırmaktadır.Protherm kombi servisleri ile iletişime geçtikten sonraki gün firmamız size servis göndermektedir. Yoğunluk göze alındığı için bu süre pek de fazla olmamaktadır. Bazı özel durumlarda ise aynı gün servis imkanı sunulmaktadır.

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: