Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Florya kombi servisi

25.04.2016
2.585
Florya kombi servisi

Florya kombi servisi Türkiye’nin lider kombi markası olan dünya çapında da birçok mağazasını açmaya devam etmekte ve bünyesini giderek genişletmektedir. Dünyanın ilk 10 markasında yer almak hedefinde olan kalitesini ve duruşunu daha da özelleştirmek ve memnuniyetini üst seviyede tutabilmek için profesyonel servisleriyle de müşterilerinin kış aylarının soğuk günlerinde mağdur olmasını engellemektedir. Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Florya’da bulunan müşterileri için de Florya Kombi Servislerini açmıştır. Bu sayede bu bölgede oturan birçok kişi kombileri için kombi tamircisi aramasına gerek kalmadan profesyonel servislerine başvurabilecektir.

Soğuk kış günlerinde ısıtıcı olarak kullandığımız ve her zaman su ısıtıcısı olarak kullandığımız kombiler bazı durumlarda çalışmayabilir veya yeterince ısıtmayabilmektedir. Bu durumlarda profesyonel servislerimizin yapacağı arıza tespiti ile birlikte çözümü de yapılabilecektir. Kombinizin su akıtması, çok ses çıkararak gürültü yapması, petekleri ısıtmaması, sıcak suyu çalıştırmaması gibi birçok çıkaracağı arızalara en kolay ve pratik çözüm Florya Kombi Servisindedir.

Bazen kombinizin arızası olmadan çalışmadığı durumlarda da profesyonel servisimizin müşteri danışma hattından telefon ile de yardım olabilmektesiniz. Bu durumlar arasında;

  • Kombinin gaz vanası kapalı olabilir,
  • Kombiniz pilotlu ise eğer pilot alevi yanmıyor olabilir,
  • Termostat derecesi düşük olabilir,
  • Kombinin sigortası atık veya kapatılmış olabilir,
  • Ön panelinde yer alan yaz/kış düşmesinin istenilen konumda olmaması,
  • Kombinin her zaman istenilen basınç sevisi 1,5 tur ve bu basınç seviyesi değişmiş olabilir.

Bu gibi durumlarda Florya Kombi Servisinin müşteri danışma hattı arandığı takdirde müşterilerimize gerekli bilgiyi vererek sorun tespiti yaptırabilmekteyiz ve çözüme ulaştırabilmekteyiz. Tüm sorularınızı cevaplayacak olan uzman çalışanlarımız ile daima hizmetinizde bulunan profesyonel servisimiz müşterilerini hiçbir durumda mağdur bırakmayarak her zaman bakım ve onarımını yapabilmektedir.

Florya kombi servisi siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır . sizleri memnun edebilmek adına 7/24 hizmet vermektedir ve sizler mağdur olmayın diye her daim sunulan hizmetten memnun kalmanız için çaba göstermektedir . Bizler Florya kombi servisi olarak yıllardır bu işi yapmaktayız ve sizleri nasıl memnun edebileceğimizi çok iyi biliyoruz ve sizleri hiçbir şekilde mağdur bırakmamak adına her daim en iyisini yapmak için çabalıyoruz .

Siz saygı değer müşterilerimizi en iyi şekilde memnun edebilmek adına profesyonel ekip kadromuzu en iyi şekilde eğitmiş ve yetiştirmiş bir firma olarak bu zamana kadar nasıl memnun etti ise bundan sonra da öyle memnun etmeye devam edecektir. Bulunduğunuz alanı bizlere nasıl teslim etti iseniz bizde sizlere o şekilde teslim etmekteyiz . temiz ve titiz çalışsan ekiplerimiz sayesinde arıza durumlarınız giderildikten sonra yaşamınıza aynı şekilde devam edebilir memnun kalmama durumunda bunları kendilerine iletebilirsiniz.

Hızlı Hizmet

Profesyonel kombi ustalarımız ile beraber kombinız soğutmuyor yada ısıtmıyor ise hiçbir şekilde kombiyı ellememenizi tavsiye etmekteyiz. Kombinızda oluşan arızalar sonucu sizlere en iyi desteği sağlamaktan onur duyarız . Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile beraber siz değerli müşterilerimize her daim en iyi hizmeti sağlamak için buradayız . çağrı merkezimizi arayarak adres ve telefon bilgilerinizi vererek sizlere en iyi ekip kadromuzu göndermemize yardımcı olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: