Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Yeşilköy kombi servisi

25.04.2016
2.746
Yeşilköy kombi servisi

Yeşilköy Kombi Servisi Günümüzün en çok tercih edilen ve hayatımızı oldukça kolaylaştıran kombiler su ve elektrik yardımı ile ısıtmayı sağlamaktadır. Ancak bütün elektrikle çalışan aletlerde olduğu gibi kombilerde de bazı arızalar yaşanmaktadır. Bu arızalar en kısa sürede tespit edilirse kış aylarının soğuklarından da mağdur kalma oranımız o kadar düşecektir. Bu yüzden her yıl kombinizin bakım ve onarımını Yeşilköy kombi Servisine yaptırmayı unutmamanız gerekmektedir. Bu sayede kombiniz kış aylarında hiçbir sorun çıkarmadan ısınmanızı ve duş almanızı sağlayacaktır.

Kombinizde Yaşayacağınız Arızalar

Kombiniz bazı durumlarda çalışmayabilmektedir. Bu durumlar bazen sigortası kapalı olduğundan, fişi çekilmiş olduğundan, gaz vanasının kapalı olmasından, kombiniz pilotlu ise pilot alevi yanmadığından, kombinin ön kısmında bulunan yaz/kış anahtarının istenilen konumda olmamasından dolayı olabildiği gibi, bazen ise arıza yaptığı durumlardan kaynaklanmaktadır. Eğer tüm bu işlemleri kontrol ettiyseniz ve kombiyi çalıştırmakta başarılı olamadıysanız Yeşilköy Kombi Servisine başvurmanız gerekmektedir. Peki, kombinizde yaşacağınız arızalar neler olabilir?

Kombi Arızaları

  • Kombiniz çalıştığı halde peteklerinizi ısıtmıyor olabilir ve bu durumlarda boruların ve peteklerin temizlenmesi gerekmektedir ya da termostat derecesi düşük olabilir.
  • Kombiniz su kaçırıyor veya akıtıyor olabilir.
  • Kombiniz gereğinden fazla gürültü çıkarıyor olabilir.
  • Kombi patlamalı yanıyor ise yani cihazınız yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanarsa.
  • Kombi radyatörlerinin altı soğuk ve üstü sıcak olabilir.
  • Kombiden sıcak su gelmiyor olabilir.

Buna benzer sorunlar yaşadığınızda siz de profesyonel servisinize başvurarak en kısa zamanda tamirinin yapılmasını sağlamalısınız. Aksi takdirde daha büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Güler yüzlü ve işinde uzman çalışanlarıyla birlikte daima hizmetinizde olan Yeşilköy Kombi Servisi sayesinde artık kombi tamir ve bakımlarınız uzman kişiler tarafından yapılmaktadır. İstanbul’un dört bir köşesinde olduğu gibi Yeşilköy ve yakınlarında oturan müşterilerimizin de faydalanabileceği profesyonel servisimize müşteri danışma hattından da ulaşmanız mümkündür.

Yeşilköy kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına yıllardır kendini geliştirmiş bir firma olmamız yanı sıra sizlere en iyi desteği sorunlarınızı problemsiz bir şekilde çözülmesi adına sizlere en iyi şekilde en iyisini sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize yıllardır sunduğumuz hizmetten gurur duymaktayız . sizleri mağdur etmeden bizleri buralara kadar getiren sizlere minnettarımızı borç bildik ve en iyi profesyonel ekip arkadaşlarımızı sizler için en iyi şekilde geliştirdik. En iyi eğitimleri sizlere yönelik vererek onların sizlere daha iyi iş performansı gösterebilmesi adına eğitimden geçirilmiştir .

Satış Sonrası Destek

Yeşilköy kombi servisi olarak siz müşterilerimizin kombiları soğutmuyor su akıtıyor ve ya ısıtmıyor çalışmıyor ise bizleri arayarak sizlere destek çıkarmamızı sağlayabilirsiniz .

Güler güzlü kadromuz ile birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vererek sizleri memnun etmek adına sizlere yönlendirmektir amacımız . çağrı merkezimizi arayarak iletişim ve adres bilgilerinizi bırakarak sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirisiniz.

 

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: