Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

İkitelli kombi servisi

25.04.2016
2.894
İkitelli kombi servisi

İkitelli Kombi Servisi Yıllarca kış aylarının soğuklarından korunmak amacıyla farklı ısınma yolları denemişizdir. Uzun süredir ülkemizde olan doğalgaz sayesinde ise oldukça basit ve zahmetli olmayan yollarla ısınmamızı sağladık. Sadece ısınmamızı değil aynı zamanda duş almamız için suyun ısınmasını da sağlayan doğalgazın taşındığı sisteme ise kombi adı verilmektedir. Günümüzde birçok kişinin kullandığı kombiler borular yardımıyla odalarımızda bulunan peteklere ısı yaymaktadır ve artık soba, elektrikli ısıtıcılar gibi zahmetli ve külfetli işlerden kurtulmuş olmaktayız.

Kombi elektronik bir beyaz eşyadır ve su ve basınçla çalışmaktadır. Bu yüzden çeşitli sebeplerle birçok arıza oluşturabilir ve bizi kış aylarının soğuk günlerinde mağdur bırakabilmektedir. Bu yüzden kış ayları girmeden önce her yıl kombinizin bakımını İkitelli Kombi Servisine yaptırmalısınız. kombi servisimizde çalışan profesyonel çalışanlarımız kombinizin bütün parçalarını yakından tanımaktadır ve kombinizin parça değişimini de her zaman orijinal parçalar ile gerçekleştirmektedir. Bu yüzden kombinizi kombi ustalarına yaptırmadan önce ilk arayacağınız adres profesyonel servisimiz olmalıdır.

Kombi Arızaları

Kombilerinizde yaşayacağınız arızalar arasında şunları sıralayabiliriz:

  • Kombiler akıllı elektronik eşyalardır ve içerisindeki basınç azaldığında veya su olmadığında çalışmasını otomatik durdurmaktadır. Kaloriferin içerisinde bulunan devre suyu bitmiş veya azalmış olabilir. Devre basıncı ise normal şartlarda 1,5 bar olmalıdır.
  • Kombiniz çalıştığında fakat ısıtmadığında ise termostat derecesi düşük olabilir ya da peteklerin, boru hatlarının temizlenmesi gerekiyor olabilir.
  • Kombi sigortası atık veya kapalı olabilir.
  • Kombinin gaz vanası kapalı olabilir.

Tüm bu sorunlara çözüm ise İkitelli Kombi Servislerindedir. Kombinizin bunun dışında yaşayacağınız çok ses çıkarması, çok ısıtması, patlamalı yanması, su kaçırması gibi sorunları da yine profesyonel servisimiz onarabilmektedir.

Yetkili servisler elektronik eşyaların veya diğer eşyaların kendi markalarının gönderdiği ve tüm parçalar hakkında yeterince bilgi sahibi olan donanımlı personelleri olan bakım ve onarım merkezleridir. servislerinden sadece bir tanesi olan İkitelli Kombi Servisi de müşteri danışma hattıyla her zaman hizmetiniz altında bulunmaktadır.

İkitelli kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına yıllardır kendini geliştirmiş bir firma olmamız yanı sıra sizlere en iyi desteği sorunlarınızı problemsiz bir şekilde çözülmesi adına sizlere en iyi şekilde en iyisini sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize yıllardır sunduğumuz hizmetten gurur duymaktayız . sizleri mağdur etmeden bizleri buralara kadar getiren sizlere minnettarımızı borç bildik ve en iyi profesyonel ekip arkadaşlarımızı sizler için en iyi şekilde geliştirdik. En iyi eğitimleri sizlere yönelik vererek onların sizlere daha iyi iş performansı gösterebilmesi adına eğitimden geçirilmiştir .

İkitelli kombi servisi olarak siz müşterilerimizin kombiları soğutmuyor su akıtıyor ve ya ısıtmıyor çalışmıyor ise bizleri arayarak sizlere destek çıkarmamızı sağlayabilirsiniz .

Güler güzlü kadromuz ile birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vererek sizleri memnun etmek adına sizlere yönlendirmektir amacımız . çağrı merkezimizi arayarak iletişim ve adres bilgilerinizi bırakarak sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirisiniz.

 

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: