Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Buderus kombi servisi

25.04.2016
2.279
Buderus kombi servisi

Buderus kombi servisi cihazınızdaki arızaların giderilmesinde size bir telefon kadar yakın olan profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır. Firmamız buderus kombi servis, bakım ve montaj konularında oldukça tecrübeli ve deneyimlidir.

İstanbul’daki tüm ilçe ve semtlere ulaşan buderus kombi servisleri geniş bir hizmet ağına sahiptir. Bu sayede sürekli gezen araçlarımızdan hangisi size yakın ise onu yönlendirerek sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm bulunmaktadır.

Buderus kombi teknik servis personeli cihazın satışından itibaren montaj, bakım ve tüm arıza giderme işlemleri ile yakından ilgilenerek sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Kalite ve güveni aynı çatı altında toplayan buderus kombi servisi, ısınma konusunda yaşadığınız sorunları uygun fiyatlarla çözümlemektedir.

Verilen hizmet ve değiştirilen yedek parçalar 1 yıllık garanti kapsamına girmektedir. Buderus kombi servisi müşterilerine hem en hızlı hem de en güvenilir hizmeti ulaştırmak için uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Firmamız aracılığı ile buderus kombi bakımı, montajı ve arıza giderme hizmetleri vermektedir.

Buderus kombi servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bize internet sitemizdeki servis talep formundan ya da numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirler. Arızaların çözümü için sürekli yenilikçi adımlar izleyen servisimiz sektörde lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Buderus kombi servisleri müşterilerine standartların üzerinde hizmet garantisi vermektedir. Bu yüzden kombi bakımı ve montajını büyük bir titizlik ile yürütmektedir. Her yıl periyodik olarak yapılması gereken kombi bakımları aksatıldığı takdirde cihaz kışın en gerekli anda arıza çıkartabilir.

Teknisyen elemanlarımız alanında uzman ve gelişime açık kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca buderus kombi servisi İstanbul’un her iki yakasında hizmet vererek kalite çıtasını düşürmeden müşterilerine sorunsuz hizmet vermektedir.

Satın aldığınız ürünün ilk montajı oldukça önemlidir. Çünkü hatalı yapılan montaj cihazınızın gelecekte büyük sorunlarla karşılaşmasını sağlayabilir. Buderus kombi servis çağrı merkezi için  telefonu arayabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: