Hemen ArayınAcil Hattı
İstanbul Geneli Kombi Servis Hizmeti

Başakşehir kombi servisi

25.04.2016
2.634
Başakşehir kombi servisi

Başakşehir kombi servisi Her ne kadar bazı bölgelerde doğal gaz alt yapısı bulunmasa da, pek çok semtte alt yapılar bulunması ile birlikte, geride kalan bölgelerinde çalışmaları devam etmektedir. Elbette ki bu durumda da merkezi ısınma sistemleri yerine, kombi ile bireysel ısınma sistemleri ön planda olmaktadır., bu konuda müşterilerine en iyi ürünlerini sunarak, hizmetlerine devam etmektedir.

Satış öncesi ve satış sonrası müşteri desteği vermesi ile birlikte, İstanbul’un pek çok noktasında profesyonel servis bulundurmaktadır. Bu servislerin arasında yer alan Başakşehir Kombi Servisi aracılığı ile de kombilerinin bakım, tamir ve onarım hizmetlerinin yanı sıra, yedek parça ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

Teknik destek hizmetleri

Genel olarak kombi kullanıcılarının şikâyetleri arasında, su akıtma sorunları, ısınmama problemleri ya da sıcak suyun gelmemesi sorunları bulunmaktadır. Bu sorunlar ise, maalesef kullanıcıların, kombilerinin gerekli yıllık periyodik bakımlarını gerçekleştirmediğinden kaynaklanmaktadır. Eğer ki, yıllık düzenli bakımlar Başakşehir Kombi Servisi ile gerçekleştirilirse, genel olarak bu sorunlar ile karşılaşmak mümkün olmayabilir.

Verilen hizmetler nelerdir?

Kısaca, Başakşehir Kombi Servisi kapsamında verilen hizmetlerden bahsetmek gerekirse eğer, bilgiler şöyledir.

  • Bahsettiğimiz bu profesyonel servis, su sızdırmazlık kontrollerini yaparak, sorunları ortadan kaldırmaktadır.
  • Filtre, tesisat temizliklerini de yaparak, her hangi bir tıkanıklık ya da başka bir sorunun ortaya çıkmasını engellemektedir.
  • Ateşleme sistemlerinin kontrollerini de yapan Başakşehir Kombi Servisi sıcak suyun gelmemesi durumlarında da gerekli işlemleri kombilerinize uygulamaktadır.

Uzaktan yardım

  • İlk olarak, telefon yardımı ile kullanıcılarına destek veren profesyonel servis, eğer ki sorun bu şekilde çözülmüyorsa, ev adreslerine ekip ve ekipmanlarını göndererek, işlemlere başlamaktadır. Orada da çözümü mümkün olmayan sorunlar için, kombiler, atölyelere gönderilerek işlemler devam etmektedir.

Başakşehir kombi servisi olarak özenle yetiştirdiğimiz profesyonel ekip arkadaşlarımız ile beraber sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız . Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmet gereği güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile beraber en iyi hizmeti sizlere sunarak güven ve tebrik dileklerini sizden duymak her zaman bizim için yeterli olmuştur . Kombinizin arıza durumlarında yada çalışmama gibi bir durum söz konusu durumunda güler yüzlü ekip arkadaşlarımızı çağrı merkezlerimizi arayarak sorunlarınızı ve isteklerinizi bizlerle paylaşabilir sizlere hemen ekip çıkartabiliriz . 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz her daim sizleri memnun etmek için çabalamakta ve sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır . kombinızın bulunduğu alanları titiz ekibimiz ile beraber bizlere nasıl teslim etti iseniz sizlere o şekilde geri bırakılacaktır . sizde çağrı merkezimizi arayın ve Başakşehir kombi servisi olarak sizlere en iyi hizmeti sunmamıza dahil olabilirsiniz .

Başakşehir kombi servisi sizlere her daim en iyi hizmeti sunarak burara gelmiş ve yıllardır sunulan hizmetinden sizler her daim memnun kaldınız ve bizleri buraya kadar taşıdınız . bizler sizleri şuan her daim mağdur bırakmama adına en iyi hizmeti sunmaya da devam etmekteyiz . personel ekiplerimize dilediğiniz gibi sorunlarınızı ve problemlerinizi anlatabilir sizleri mağdur etmemek adına istenileni her daim yerine getirmekteyizdir .

 

Kombi Servisi Hizmeti Alabilmek için Bizi Arayabilirsiniz: