Sosyal Medyada Biz}

Bahçeşehir kombi servisi

bahçeşehir kombi servisi

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımız birçok anlamda kolaylaşmıştır. Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik ürünlerden biri de hiç şüphesiz günümüzün en büyük ve en çok kullanılan ısınma eşyası kombilerdir. Kombi sayesinde artık odun, kömür gibi dertlerden kurtularak oldukça temiz ve kolay bir şekilde doğalgaz ile ısınmamızı ve duş almamızı sağlamaktayız. Kombi borular ve petekler yardımı ile evinizin her odasını ısıtmakta ve istediğiniz odanın peteğini kapattığınız takdirde ısıtmayı da durdurmaktadır. Aynı zamanda derecesini de yine kendiniz ayarlayarak odanızın sıcaklığını kendiniz belirleyebildiğiniz için oldukça avantajlıdır.

Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi kombilerde de bazı arızalar yaşanmaktadır. Bu arızalar arasında en sık görülenler ise şunlardır:

  • Kombiniz çok ses çıkardığı için gürültü yapıyor olabilir.
  • Kombiniz veya petekleriniz su akıtıyor olabilir.
  • Petekleriniz sıcak suyu çalıştırdığınızda çok ısınıyor olabilir.
  • Kombi çalıştırdığınız anda patlamalı yanıyor olabilir.
  • Kombinizden sıcak su gelmiyor olabilir.
  • Kombi petekleri ısıtmıyor olabilir.

Bunun gibi daha birçok görülen sorunlarda ilk başvuracağımız yer ise hiç şüphesiz Bahçeşehir Kombi Servisi olmalıdır. İstanbul’un bahçeşehir veya yakınlarında oturan birçok kullanan müşterisinin kolaylıkla ulaşabildiği profesyonel servisimiz parça değişimi, bakım ve onarım gibi birçok işin üstesinden gelmektedir. Ayrıca profesyonel çalışanları kombinizin tün parçalarını yeterince tanıdığı için herhangi bir sorun çıkarmadan kolaylıkla çözüme ulaştıracaktır.

Neden iyi servis seçilmeli?

En iyi servisler kombinizin üretiminin yapıldığı markalara ait birer şube oldukları için kombiniz hakkında en doğru ve uzman bilgiye sahip olan profesyonel personel bulundurmaktadır. Tüm profesyonel servislerde olduğu gibi Bahçeşehir Kombi Servisi de müşteri danışma hattına sahiptir. Sadece telefon ile aramanız takdirde ücretsiz arıza tespiti yapabilir, bunun yanı sıra evinize gelerek bakım onarım yapabilmektedir.

Piyasanın oldukça kötü ve güvensiz olduğu şu günlerde herhangi bir kombi ustasını çağırdığınız parçalarınızın değişimini orijinal parçalarla yapmadığı takdirde kombiniz arıza yapmaya devam edecek siz sürekli mağdur kalabileceksiniz. Bu yüzden kombi tamirleriniz için en doğru adresiniz kendi profesyonel servisi olan Bahçeşehir Kombi Servisi olmalıdır.

Bahçeşehir kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına yıllardır kendini geliştirmiş bir firma olmamız yanı sıra sizlere en iyi desteği sorunlarınızı problemsiz bir şekilde çözülmesi adına sizlere en iyi şekilde en iyisini sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize yıllardır sunduğumuz hizmetten gurur duymaktayız . sizleri mağdur etmeden bizleri buralara kadar getiren sizlere minnettarımızı borç bildik ve en iyi profesyonel ekip arkadaşlarımızı sizler için en iyi şekilde geliştirdik. En iyi eğitimleri sizlere yönelik vererek onların sizlere daha iyi iş performansı gösterebilmesi adına eğitimden geçirilmiştir .

Bahçeşehir kombi servisi olarak siz müşterilerimizin kombiları soğutmuyor su akıtıyor ve ya ısıtmıyor çalışmıyor ise bizleri arayarak sizlere destek çıkarmamızı sağlayabilirsiniz .

Güler güzlü kadromuz ile birlikte sizlere en iyi şekilde hizmet vererek sizleri memnun etmek adına sizlere yönlendirmektir amacımız . çağrı merkezimizi arayarak iletişim ve adres bilgilerinizi bırakarak sizlere yardımcı olmamızı sağlayabilirisiniz.

 

 

 

25 Nisan 2016
1.425 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

%d blogcu bunu beğendi:
:)