Sosyal Medyada Biz}

Esenyurt Kombi Servisi

Esenyurt Kombi Servisi

Kombi sistemleri, yıllardır en çok tercih edilen, bireysel ısıtma sistemleri arasında yer almaktadır. Her ne kadar eski yıllarda doğal gaz alt yapısının tüm Türkiye bölgelerinde olmamasından kaynaklı olarak, merkezi sistem ve kömür ısıtması tercih edilse de, artık günümüzde, doğal gaz alt yapılarının yaygın olarak tamamlanmasından dolayı, kombi sistemleri tercih edilmektedir.

Yıllardır gelişime açık olan bu ısıtma sistemleri, teknolojinin gelişimi ile birlikte, kullanıcılarına sunulmaktadır. Her ne kadar pahalı olarak sunulsa da, yakıt, temizlik ve düzen göz önüne alındığında, aslında tercih edilmesi oldukça mantıklı ürünlerden olmuştur.

İstanbul’un pek çok semtinde olduğu gibi, Esenyurt Kombi Servisi de kullanıcıların ihtiyaçları arasında yer alabilmektedir. Bazı zamanlarda, bireysel ısıtma sistemleri arasında yer alan kombi sistemlerinin periyodik bakımlarının yapılmamasından kaynaklı olarak, sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu durumda da profesyonel servisler her zaman ihtiyaçlar arasında olmaktadır.

Genel olarak kombi sistemlerinde oluşan sorunlardan bahsetmek gerekirse, bilgiler şöyledir denilebilir. Sizlere bu sorunlarınızda Esenyurt Kombi Servisi elbette ki yardımcı olabilecektir.

Sorunlar hakkında

  • Kombi hiç çalışmıyor
  • Kombi çalıştığı halde ısıtma gerçekleştirmiyor
  • Sıcak su gönderimi gerçekleşmiyor
  • Patlamalı yanma gerçekleşiyor
  • Sıcak su açıldığında, peteklerin ısısı artıyor
  • Radyatör ya da petek tam anlamı ile ısınmıyor, alt sıcak ya da üst soğuk gibi,
  • Kombi su akıtıyor
  • Kombi çok sesli çalışıyo

Bu sorunlar, genel olarak kombi sistemlerinin sorunları arasında yer alabilir. Elbette ki teknik bir ekip sayesinde bu sorunların ana nedenleri ortaya koyularak, sorun kısa süre içerisinde çözülebilir. İlk olarak Esenyurt Kombi Servisi ile telefon aracılığıyla görüşerek, sorunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer ki sorun uzaktan yardım ile çözülemiyorsa, teknik ekipler adreslerinize yönlendirilecektir.

Esenyurt Berk kombi servisi siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için genç ekipmanlarımıza 7 gün staj vermekteyiz kombinizde arıza çıktı ne yapacağınızı bilmiyorsunuz biz siz değerli müşterilerimize sorunsuz bir yaşam vaad ediyoruz 7/24 sokakta gezen ekipmanlarımızı siz müşterilerimizin sorunlarını çözmek için hizmet vermekteyiz bugüne kadar bizi arayan müşterilerimizin bir çoğu mutlu müşteriler listemizde yerini aldı sizde geç oldu sabah arayalım gelir demeyin kendinizi güvence altına alarak bizlere ulaşın görüşme sollandırıldıktan sonra ekipmanlarımız ev adresinize gelerek sizleri güvence altına almaktadır sizde diğer müşterilerimiz gibi mutlu müşteriler listemizde yerinizi alınız bugüne kadar Berk kombi servisi sektöründe lider firmalar arasında yer alan şirketimiz Berk kombi her geçen gün değişen ve gelişen teknolojinin yakın takipçisi olarak hizmetimizin kalitesini arttırmaktayız siz değerli müşterilerimizin güvenliği açısından profesyonel ekipmanlarımız sizleri mutlu ederek portföyünü arttırmaktadır.

Esenyurt’un yeni 43 mahallelesi.

Akevler Mahallesi, Akçaburgaz Mahallesi, Akşemseddin Mahallesi, Ardıçlı Mahallesi, Aşık Veysel Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Bağlarçeşme Mahallesi, Balıkyolu Mahallesi, Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi, Battal Gazi Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Eksinoz Mahallesi,Esenkent Mahallesi,Fatih Mahallesi,Gökevler Mahallesi,Güzelyurt Mahallesi,Hürriyet Mahallesi,İncirtepe Mahallesi,İnönü Mahallesi,İstiklal Mahallesi,Kapadık Mahallesi,Koza Mahallesi,Namık,Kemal Mahallesi,Mehmet Akif Ersoy Mahallesi,Mehter Çeşme Mahallesi,Mevlana Mahallesi,Necip Fazıl Kısakürek Mahallesi,Orhangazi Mahallesi Mahallesi,Osmangazi Mahallesi,Örnek Mahallesi,Pınar Mahallesi,Piri Reis Mahallesi,Saadetdere Mahallesi,Selahaddin Eyyübi Mahallesi,Sultaniye Mahallesi,Süleymaniye Mahallesi,Şehitler Mahallesi,Talat Paşa Mahallesi,Turgut Özal Mahallesi,Yenikent Mahallesi,Yeşilkent Mahallesi,Yunus Emre Mahallesi ve Zafer Mahallesi

“Kombi Servislerimiz” Hizmetinizde.

 

25 Nisan 2016
3.562 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN