Sosyal Medyada Biz}

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

Günümüzde birçok kişinin ısınma yolu olarak tercih ettiği doğalgazın en büyük taşıma aracı kombilerdir. Kombilerin çalışma prensibi su ile basınç sistemine dayanmaktadır ve elektrik yardımıyla çalışmaktadır. Kombi her elektronik eşyada olduğu gibi bazı durumlarda çalışmamaktadır ve bu durumlar bazen gaz vanasının kapalı olması, sigortanın kapalı veya atık halde bulunması, yaz/kış butonunun istenilen durumda olmaması, termostatın derecesinin düşük olması gibi kendi düzeltebileceğimiz durumlar olurken, bazen ise ciddi bir arızaya sahip olduğu için çalışmayabilmektedir.

Piyasanın en kaliteli ve en iyi kombilerini üreten berk teknik firması ise bu gibi arıza durumlarında müşterilerini mağdur bırakmamak için Türkiye’nin dört bir köşesine açmış olduğu profesyonel servisleriyle her zaman hizmetinizdedir. Bu profesyonel servislerden sadece bir tanesi olan Avcılar Kombi Servisi de kombinizin bakım ve onarımını yaptığı gibi, müşteri danışma hattını aradığınız takdirde ücretsiz bir şekilde telefon üzerinden arıza tespitini de yapmaktadır.

Avcılar Kombi Tamiri

Teknik servis, aldığınız elektronik eşyanın üretim yapan firmanın geliştirmiş ve donatmış olduğu uzman personeller çalıştırdığı ve elektronik eşyanız hakkında en donanımlı bilgiye sahip olan bakım ve onarım yeridir. Firmamızın teknik servis şubelerinden olan Avcılar Kombi Servisi de kombinizin parçaları hakkında yeterince bilgi sahibi olan uzman çalışanlarıyla müşterilerinin her zaman hizmetinde olup kombinizin arızasını tespit ederek onarımını yapabilmektedir. Ayıca her yıl kombinize yaptırmanız gereken bakımı da yine teknik servisleriniz üstlenmektedir.

Kombinizin başına gelebilecek olan su akıtması, gürültü yapması, petekleri yeterince ısıtmaması veya diğer arızaları teknik servisimiz kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır. Güler yüzlü çalışanlarıyla birlikte müşteri danışma hattına da sahip olan Avcılar Kombi Servisi, mesai saatleri içerisinde ister telefon üzerinden talep etmeniz isterseniz de şubemizi ziyaret etmeniz ile kombinizi tamire gelebilmektedir.

Avcılar hizmetimizdeki avcılar kombi servisi size verdiği bilgi birikim ve deneyim ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.Isıtma soğutma iklimlendirme sistemleri olmak üzere geniş bir çalışma sahasına sahip olan Berk kombi firmamız üstün hizmet ve kalite anlayışı ile hizmetinizdedir.

Avcılar bölgesinde bulunan firmamız Berk avcılar kombi servisi siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız ve her marka modeldeki ürünlere servisimiz mevcuttur. Berk kombi servisi olarak profesyonel güler yüzlü teknik servis ekipleriyle sizlere çok uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vererek gurur duymaktadır çağrı merkezi ekiplerimiz güler yüzlü olarak müşterinin tüm isteklerini yerine getirerek her zaman yanınızdadır  Berk servis çağrı merkezini arayarak profesyonel bir destek alabilirsiniz. Avcılar kombi servisi istanbulun tüm noktalarına hizmet sunarak yanı sıra gececi servislerimiz avcılar bölgesinde bulunmaktadır hemen profesyonel bir destek almak için çağrı merkezimizi arayarak hizmet almaya başlayabilirsiniz. Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz adına bizlere 0212 689 64 86 numaradan en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

25 Nisan 2016
3.076 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN